ˆ

OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Informacja ogłoszona dnia 2022-07-15 13:31:25 przez Halina Jarzyńska

Akapit nr 1 - brak tytułu

OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA
 
Informujemy, że Gmina Nidzica przystąpiła do Programu „Gmina Przyjazna Seniorom Ogólnopolska Karta Seniora’’ realizowanego przez Stowarzyszenie MANKO z siedzibą w Krakowie.
 
Ogólnopolska Karta Seniora umożliwia korzystanie ze zniżek w różnych punktach znajdujących się na terenie całej Polski. Są to przede wszystkim sanatoria, biura podróży, restauracje, hotele, instytucje kultury oraz wiele punktów usługowych. Pełna lista firm będących partnerami Programu „Ogólnopolska Karta Seniora” i honorujących Kartę znajduje się na stronie: https://glosseniora.pl/gdzie-skorzystac-z-karty/.
 
Aby otrzymać Ogólnopolską Kartę Seniora, każdy mieszkaniec Gminy Nidzica, który skończy 60 rok życia może zgłosić się do Sekretariatu Urzędu Miejskiego w Nidzicy (I piętro, pokój nr 19) celem wypełnienia formularza zgłoszeniowego dla uczestników Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”. Formularz dostępny jest na stronie internetowej (link poniżej) lub dla osób nie posiadających dostępu do Internetu lub potrzebujących dodatkowej pomocy przy ich wypełnianiu formularze dostępne są na miejscu.
 
Przy odbiorze karty należy okazać dowód osobisty w celu weryfikacji wieku wnioskodawcy. Karta wydawana jest bezpłatnie i bezterminowo.
 
 
Partnerzy Programu
 
Partnerem Programu może zostać każda firma bądź instytucja, która będzie honorowała Ogólnopolską Kartę Seniora przygotowując specjalną ofertę dla osób 60+.
 
Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej) i złoży w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (pokój nr 1) lub prześle jego skan drogą elektroniczną na adres  , czy też pocztą tradycyjną na adres Stowarzyszenia MANKO – Al. J. Słowackiego 46/30, 30 – 018 Kraków.
 
Każdy przedsiębiorca sam ustala rodzaj i wysokość zniżki lub ofertę dla seniorów. Tym samym ma szanse zyskać stałych klientów, korzystających świadomie z jego usług. Może to być ulga całoroczna, bądź okazjonalna (np. przed świętami) w przypadku sklepów na zakup danego artykułu.
 
Co przedsiębiorca otrzymuje w zamian?
  • Wpis na listę firm honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora,
  • Certyfikat i naklejkę Programu Ogólnopolska Karta Seniora,
  • Publikację danych adresowych i znaków firmowych wraz z wykazem oferowanych ulg i zniżek na stronie internetowej projektu,
  • Uczestnictwo w Programie daje możliwość zwiększenia swojej rozpoznawalności oraz pozyskania nowej grupy stałych klientów.
Biorąc pod uwagę, że Gmina Nidzica jest Partnerem w Programie, przedsiębiorca przystępując do Programu nie wnosi opłaty za pakiet podstawowy, chyba, że deklaruje skorzystanie z pakietu ekstra.
 
Masz pytania? Skontaktuj się ze stowarzyszeniem pod numerem tel. 12 429 37 28
 
 
DOKUMENTY DO POBRANIA:
 
 
 
 
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Nidzicy
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2022-07-15
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Burmistrz Nidzicy Jacek Kosmala
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2022-07-15 13:22:13
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Halina Jarzyńska
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2022-07-15 13:31:25
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Halina Jarzyńska
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2022-07-15 13:31:25
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
530 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony