ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Rada Miejska

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

HARMONOGRAM DYŻURÓW RADNYCH RADY MIEJSKIEJ - KADENCJA 2018-2024

Informacja ogłoszona dnia 2020-01-13 12:26:27 przez Paulina Maksym, informacja należąca do archiwum

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
HARMONOGRAM DYŻURÓW RADNYCH RADY MIEJSKIEJ
 
(poniedziałki w godz. 1600 – 1700)
 pokój nr 40  (II piętro)
 
1.
Andrzej Arcyz
Adam Grudkowski
12 czerwca 2023 r.
 
2.
Waldemar Słupski
Irena Halicka
19 czerwca 2023 r.
 
3.
Bożena Karwowska
Władysław Kowalczyk
26 czerwca 2023 r.
 
4.
Włodzimierz Kawecki
Józef Kotwicki
 
7 sierpnia 2023 r.
5.
Magdalena Górnecka
Krzysztof Żukowski
14 sierpnia 2023 r.
6.
 
Dariusz Gólnik
Jarosław Mergalski
 
21 sierpnia 2023 r.
7.
Waldemar Pyracki
Robert Stasiukiewicz
 
28 sierpnia 2023 r.
8.
 
Leszek Śpiewak
Jacek Zieliński
 
4 września 2023 r.
9.
Mieczysław Szpejna
Leszek Pepłowski
11 września 2023 r.
10.
Andrzej Ruś
Waldemar Pszczółkowski
18 września 2023 r.
11.
Tadeusz Danielczyk
25 września 2023 r.
12.
Andrzej Arcyz
Adam Grudkowski
2 października 2023 r.
13.
Waldemar Słupski
Irena Halicka
9 października 2023 r.
13.
Bożena Karwowska
Władysław Kowalczyk
16 października 2023 r.
14.
Włodzimierz Kawecki
Józef Kotwicki
23 października 2023 r.
15.
Magdalena Górnecka
Krzysztof Żukowski
30 października 2023 r.
16.
 
Dariusz Gólnik
Jarosław Mergalski
 
6 listopada 2023 r.
17.
Waldemar Pyracki
Robert Stasiukiewicz
13 listopada 2023 r.
18.
 
Leszek Śpiewak
Jacek Zieliński
 
20 listopada 2023 r.
19.
Mieczysław Szpejna
Leszek Pepłowski
27 listopada 2023 r.
20.
Andrzej Ruś
Waldemar Pszczółkowski
4 grudnia 2023 r.
21.
Andrzej Arcyz
Adam Grudkowski
11 grudnia 2023 r.
22.
Waldemar Słupski
Irena Halicka
18 grudnia 2023 r.
23.
Bożena Karwowska
Władysław Kowalczyk
8 stycznia 2024 r.
24.
Włodzimierz Kawecki
Józef Kotwicki
15 stycznia 2024 r.
25.
Magdalena Górnecka
Robert Wojciechowski
22 stycznia 2024 r.
26.
Dariusz Gólnik
Jarosław Mergalski
29 stycznia 2024 r.
27.
Waldemar Pyracki
Robert Stasiukiewicz
5 lutego 2024 r.
28.
Leszek Śpiewak
Jacek Zieliński
12 lutego 2024 r.
29.
Mieczysław Szpejna
Leszek Pepłowski
19 lutego 2024 r.
30.
Andrzej Ruś
Waldemar Pszczółkowski
26 lutego 2024 r.
31.
Andrzej Arcyz
Adam Grudkowski
4 marca 2024 r.
32.
Waldemar Słupski
Irena Halicka
11 marca 2024 r.
33.
Bożena Karwowska
Władysław Kowalczyk
18 marca 2024 r.
34.
Włodzimierz Kawecki
Józef Kotwicki
25 marca 2024 r.
 
 
 
 
 
 
 
KOMUNIKAT
Z uwagi na panującą pandemię COVID-19 dyżury radnych pozostają zawieszone do odwołania.
Kontakt za pośrednictwem Biura Rady tel. 896250781
 
Przewodniczący Rady Miejskiej     
Tadeusz Danielczyk     
                                                                                                                                                                          
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Leszek Pepłowski
 
przyjmuje interesantów:
ostatnia środa miesiąca w godz.1500 - 1600
pokój nr 40  (II piętro)
 
 
HARMONOGRAM DYŻURÓW RADNYCH RADY MIEJSKIEJ
 
( środy w godz. 1500 – 1630)
 pokój nr 40  (II piętro)
 
1.
Andrzej Arcyz
Andrzej Marcjanik
15 stycznia 2020 r.
 
2.
Adam Grudkowski
Waldemar Słupski
22 stycznia 2020 r.
 
3.
Bożena Karwowska
Władysław Kowalczyk
29 stycznia 2020 r.
 
4.
Włodzimierz Kawecki
Józef Kotwicki
05 lutego 2020 r.
 
5.
Magdalena Górnecka
Krzysztof Żukowski
12 lutego 2020 r.
 
6.
Dariusz Gólnik
Jarosław Mergalski
 
19 lutego 2020 r.
 
7.
Waldemar Pyracki
Robert Stasiukiewicz
26 lutego 2020 r.
 
8.
Leszek Śpiewak
Jacek Zieliński
 
04 marca 2020 r.
 
9.
Mieczysław Szpejna
Leszek Pepłowski
11 marca 2020 r.
10.
Andrzej Ruś
Waldemar Pszczółkowski
18 marca 2020 r.
 
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Nidzicy
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2020-01-13
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Danielczyk
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2020-01-13 12:24:14
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Paulina Maksym
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2020-01-13 12:26:27
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Halina Jarzyńska
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2024-05-07 13:13:05
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
439 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony