Pomoc publiczna
Szczegóły informacji
Dotacje, pomoc publiczna, ulgi, umorzenia, odroczenia, rozłożenia spłat w 2005 roku
Wykaz dotacji udzielonych innym jednostkom samorządu terytorialnego w 2005 roku z budżetu Gminy Nidzica
Na podstawie art.14 pkt 2 lit. c ustawy z dnia 30 czerwca 2005r. o finansach publicznych (Dz.U.Nr 249, poz. 2104 ze zmianami)
BURMISTRZ NIDZICY
podaje do publicznej wiadomości wykaz dotacji udzielonych innym jednostkom samorządu terytorialnego w 2005 roku z budżetu Gminy Nidzica:
1) Dla Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego udzielono dotacji w kwocie 79.830zł, z tego:
75.000zł ujęto w wykazie wydatków niewygasających z upływem roku 2005 z terminem realizacji do 30.09.2006r.
2) Dla Samorządu Powiatu Nidzica udzielono dotacji w kwocie 157.156zł
BURMISTRZ NIDZICY
mgr Ryszard Kumelski
Wykaz osób prawnych i fizycznych, którym udzielono pomocy publicznej w 2005 roku
Na podstawie art. 14 pkt 2 lit. f ustawy z dnia
BURMISTRZ NIDZICY
podaje do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych, którym udzielono pomocy publicznej w 2005 roku
Nazwisko i imię/nazwa
1. Bielasty Dariusz ,
2. Bielasty Jacek,
3. Finkieklan Zbigniew,
4. Kasperek Zbigniew,
5. Moszczyński Tadeusz,
6. Adryjanek Anna,
7. Rzeźnik Elżbieta,
8. Towcik Stanisław,
9. Olewnik Edward,
10. Mioduszewski Lech,
11. Grzebski Jerzy
12. Grzebska Barbara,
13. Woronowicz Anna,
14. Tkacz Mirosław,
15. ISOROC POLSKA Sp. z o.o.,
16. KAMET Sp. z o.o.,
17. Grzebski Janusz,
18. Borkowski Leszek,
19. Zalewski Mariusz Wit,
20. Majak Krystyna,
21. Bonkowski Dariusz,
22. Ambroziak Janusz,
23. Kamiński Jan,
24. Mieszkowska Janina,
25. Grzebski Mariusz,
26. Kozłowska Agnieszka,
27. Kozłowski Wiesław,
28. Szempliński Adam,
29. Michalski Ireneusz,
30. Alfińska Elżbieta,
31. Alfiński Wiesław,
Burmistrz Nidzicy
Wykaz podatników, którym zostały umorzone zaległości podatkowe w II kwartale 2005 roku
Na podstawie art.16a ustawy z dnia 26 listopada 1998r. o finansach publicznych ( tj. Dz. U. z 2003r Nr 15 , poz. 148 ze zm.) przedstawiam poniżej wykaz podatników będących przedsiębiorcami , którym zostały umorzone zaległości podatkowe w kwocie wyższej niż 100 złotych w II kwartale 2005 roku oraz przyczyny umorzenia:
-
Towcik Stanisław Olewnik Edward 3.788,10zł ważny interes podatnika
-
Mioduszewski Lech 3.075,90zł ważny interes podatnika
-
Barbara i Jerzy Grzebscy 14.513,80zł ważny interes podatnika
-
Woronowicz Anna Tkacz Mirosław 893,00zł ważny interes podatnika
-
Grzebski Janusz 3.822,75zł ważny interes podatnika
-
Rzeźnik Elżbieta 288,50zł ważny interes podatnika
-
ISOROC Sp. z o.o. 96.681,80zł ważny interes podatnika
-
KAMET Sp. z o.o. 2.613,40zł ważny interes podatnika
-
Zespół Opieki Zdrowotnej 8.599,40zł ważny interes publiczny
-
Marek Szpejna 3.000,00zł ważny interes podatnika
-
Mirosław Ilicz 300,00zł ważny interes podatnika
-
Jan Chełstowski 875,00zł ważny interes podatnika
-
Bogusław Osiński 6.050,00zł ważny interes podatnika
-
Elżbieta i Wiesław Alfińscy 1.000,00zł ważny interes podatnika
Wykaz podatników podatku rolnego i leśnego, którym zostały umorzone zaległości podatkowe, w kwocie wyższej niż 100 złotych w II kwartale 2005 roku oraz przyczyny umorzenia:
1 Idzikowski Dariusz 347,70zł ważny interes podatnika;
2. Ślesicki Grzegorz 154,80zł ważny interes podatnika
Nidzica, 15 lipiec 2005r.
Wykaz podatników, którym zostały umorzone zaległości podatkowe w III kwartale 2005 roku
Na podstawie art.16a ustawy z dnia
1.Zespół Opieki Zdrowotnej 8.599,40 zł ważny interes publiczny
2 Mioduszewski Lech 1.537,95 zł ważny interes podatnika
3.Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. 26.472,60 zł ważny interes publiczny
4.Gospodarstwo Produkcji Rolnej 2.435,90 zł ważny interes podatnika
„Centrala Nasienna” Sp. z o.o.
5.Bonkowski Dariusz i Ambroziak Janusz 4.801,25 z ważny interes podatnika
6.Borkowski Leszek 194,70 zł ważny interes podatnika
7.Zalewski Mariusz 2.595,60 zł ważny interes podatnika
8.KAMET Sp. z o.o. 2.613,40 zł ważny interes podatnika
9.Majak Krystyna 260,40 zł ważny interes publiczny
10.Szpejna Tomasz 2.600,80 zł ważny interes podatnika
11.Kamiński Jan 3.975,00 zł ważny interes podatnika
Wykaz podatników podatku rolnego i leśnego, którym zostały umorzone zaległości podatkowe, w kwocie wyższej niż 100 złotych w III kwartale 2005 roku oraz przyczyny umorzenia:
1 Hinburg Julita i Wiesław 119,00 zł ważny interes publiczny;
2. Krasiński Jerzy 299,80 zł ważny interes podatnika
3. Jankowski Wojciech 201,60 zł ważny interes podatnika
4. Zach Barbara 245,10 zł ważny interes podatnika
5.. Kosmala Piotr 270,50 zł ważny interes podatnika
6. Sałata Marek 280,60 zł ważny interes podatnika
7. Wójcik Janusz 239,70 zł ważny interes podatnika
8. Jaworski Piotr Rafał 433,90 zł ważny interes podatnika
Nidzica, 14.10.2005r.
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w 2005 roku
Na podstawie art. 14 pkt 2 lit. e ustawy z dnia
BURMISTRZ NIDZICY
podaje do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w 2005 roku
Nazwisko i imię/ nazwa
Umorzenia, rozłożenia na raty, odroczenia
1. Radke Manfryd i Krystyna,
2. Kryski Henryk,
3. Bielasty Dariusz,
4. Bielasty Jacek,
5. Zespół Opieki Zdrowotnej,
6. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
7. Finkieklan Zbigniew,
8. Kasperek Zbigniew
9. Ilicz Tadeusz,
10. Moszczyński Tadeusz,
11. Szczepkowski Wiesław,
12. Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych,
13. Kurzac Ewa,
14. Orzechowski Zdzisław,
15. Stawarz Irena,
16. Drzyzga Bronisław,
17. Dymerska Wanda,
18. Moszczyński Janusz,
19. Ostrowska Barbara,
20. Jackowski Ryszard,
21. Domżalski Waldemar,
22. Radziewicz Krzysztof,
23. Adryjanek Anna,
24. Rzeźnik Elżbieta,
25. Chmielewski Jan,
26. Kolaczek Teresa,
27. Krajewska Bożena,
28. Kurczyński Kazimierz,
29. Ładziński Mieczysław,
30. Rykaczewski Marian i Teresa,
31. Dajnowska Janina,
32. Milewski Dariusz,
33. Wróblewski Józef,
34. Fijałkowski Adam,
35. Sielawa Marek,
36. Towcik Stanisław,
37. Olewnik Edward,
38. Mioduszewski Lech,
39. Grzebski Jerzy i Barbara,
40. Szczęsny Tadeusz,
41. Patkowska Danuta,
42. Jaroszewski Jarosław,
43. Jabłonowski Krzysztof,
44. Marcjanik Mariusz,
45. Ginap Dariusz,
46. Nowosielska Halina,
47. Idzikowski Dariusz,
48. Siemianowska Halina,
49. Woronowicz Anna,
50. Tkacz Mirosław,
51. Piasecki Roman i Halina,
52. Bronowicki Czesław i Wanda,
53. Barański Bogdan,
54. Niewiadomski Wojciech,
55. Budakowska Zofia,
56. Ślesicki Grzegorz,
57. Hinburg Julita i Wiesław,
58. Rudzińska Bożena,
59. Sikorska Wanda,
60. Kacprzyńska Irena,
61. Jankowski Leszek,
62. Wiśniewska Anna,
63. Kamet Sp. z o.o.,
64. Grzebski Janusz,
65. Szymańska Marianna,
66. Przygodzka Barbara,
67. Kwiatkowski Jerzy,
68. Moszczyński Zdzisław,
69. Prusiński Radosław,
70. Matuszyk Jadwiga,
71. Czapliński Dariusz,
72. Żmijewski Własdysław,
73. Gapińska Małgorzata,
74. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o.
75. Gospodarstwo Produkcji Rolnej „ Centrala Nasienna ” Sp. z o.o.,
76. Samsel Leszek,
77. Piłkowski Roman,
78. Maluchnik Danuta,
79. Bonkowski Dariusz,
80. Ambroziak Janusz,
81. Borkowski Leszek,
82. Zalewski Mariusz Wit,
83. Kuciński Adam,
84. Pawelczyk Teresa,
85. Girulska Wacława,
86. Marchewka Magdalena,
87. Majak Krystyna,
88. Krasiński Jerzy,
89. Jackiewicz Wiesława,
86. Jankowski Wojciech
87. Zach Barbara,
88. Kosmala Piotr,
89. Sałata Marek,
90. Lorkowski Wincenty,
91. Wójcik Janusz,
92. Jaworski Piotr Rafał,
93. Dzienisiewicz Marek,
94. Tołłoczko Bolesław,
95. Mieszkowska Janina,
96. Szymańska Krystyna i Andrzej,
97. Drozodowska Jadwiga,
98. Kunicka Janina,
98. Smoliński Jarosław,
99. Bawirsz Andrzej,
100.Turowski Andrzej,
101. Bulejak Jerzy,
102. Król Bogumiła,
103. Szymański Henryk,
104. Krajewski Alfred,
105. Kulesz Sławomir,
106. Salawa Stanisław,
107. Skibiński Dariusz,
108. Stanowicka Anna,
109. Deptuła Jadwiga,
110. Koprowski Andrzej,
111. ISOROC POLSKA Sp. z o.o.,
112. Miecznikowska Ewa,
113. Byller Barbara,
114. Ostapczuk Jan,
115. Stowarzyszenie Handlowców „ MANHATAN”,
116. Jonczak Jacek,
117. Brzozowski Stanisław,
118. Grzebski Mariusz,
119. Kamiński Jerzy,
120. Kozłowscy Agnieszka i Wiesław,
121. Bieliński Stanisław,
122. Rudziński Romuald,
123. Przedsiębiorstwo Budowlane „ MAX-BUD” Sp. z o.o.,
124. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym,
125. Szpejna Marek,
126. Malanowski Franciszek,
127. Chełstowski Jan,
128. Ilicz Mirosław,
129. Osiński Bogusław,
130. Alfiński Wiesław, Alfińska Elżbieta,
131. Szpejna Tomasz,
132. Kamiński Jan,
133. Zespół Obsługi Oświaty Kultury Sportu i Turystyki
134. Renda Piotr,
135. Michalski Ireneusz,
136. DEWASCO Sp. z o.o.,
137. Runge Agata,
138. Tabaczyński Andrzej
Zwolnienia z Uchwały Nr XIV/175/03 Rady Miejskiej w Nidzicy z dnia 18.XII.2003 roku
- Cesarczyk Jadwiga,
- Garczyński Jan
- Szczepański Jerzy,
- Karpińska Halina,
- Kordowska Krystyna,
- Krajewska Helena,
- Suchowiecka Stanisława,
- Dudziński Piotr,
- Gajkowska Marianna,
- Karolak Feliksa,
- Karólska Krystyna,
- Komorowska Hildegarda,
- Krasińska Amalia,
- Wencławska Irmygard,
- Zgorzelska Jadwiga,
- Grabowska Genowefa,
- Klimaszewski Stanisław,
- Kowalska Czesława,
- Stępniewski Marian,
- Szczypiński Zbigniew,
- Tyska Leokadia,
- Taratycka Adela,
- Żółtak Marian,
- Skolmowski Jan,
- Drozdowksa Jadwiga,
- Pel Krystyna,
- Pietrzak Antoni,
- Czerwińska Marianna,
- Kamińska Krystyna,
- Lempek Janina,
- Majewski Roman,
- Rogowska Wiktoria,
- Dziombowska Genowefa,
- Kosarzycki Aleksander,
- Kozicki Henryk,
- Tkacz Janina,
- Sadowski Ryszard,
- Czarzasty Jan,
- Czarzasty Juliusz,
- Ćwikliński Stanisław,
- Tomaszewska Marianna,
- Kowalewska Kazimiera,
- Traczewska Wacława,
- Luka Reinhold,
- Felińska Aleksandra,
- Grzela Wiesław,
- Sitarska Stanisława,
- Szczepkowski Ignacy,
- Wypyska Alina,
- Prusik Czesława,
- Wińska Regina,
- Chałubowicz Alina,
- Polinkiewicz Antonina,
- Sztumberska Wiktoria,
- Jaworska Anastazja,
- Kowalewska Konstancja,
- Olszewska Czesława,
- Pyszko Katarzyna,
- Jarmoszuk Olga,
- Kalinowski Tadeusz,
- Bagińska Helena,
- Bień Jadwiga,
- Bryk Władysława,
- Pychewicz Bernard,
- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej,
- Nidzicki Ośrodek Kultury,
- Zespół Obsługi Oświaty Kultury Sportu i Turystyki
- Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym
Nidzica, dnia 31.05. 2006r.
Burmistrz Nidzicy
mgr Ryszard Kumelski
Rejestr zmian
Podmiot udostępniający informację: | Podmiot udostępniający informację: Urząd Miejski w Nidzicy |
||
---|---|---|---|
Osoba, która wytworzyła informację: | Osoba, która wytworzyla informację: _ |
Data wytworzenia informacji: | Data wytworzenia informacji: 2008-11-20 |
Osoba, która odpowiada za treść: | Osoba, która odpowiada za treść: _ |
Data wprowadzenia do BIP | Data wprowadzenia do BIP 2008-11-20 09:16:35 |
Wprowadził informację do BIP: | Wprowadził informację do BIP: Mariusz Dobrowolski |
Data udostępnienia informacji: | Data udostępnienia informacji: 2008-11-20 09:32:32 |
Osoba, która zmieniła informację: | Osoba, która zmieniła informację: Joanna Skibińska |
Data ostatniej zmiany: | Data ostatniej zmiany: 2013-02-27 14:54:30 |
Artykuł był wyświetlony: | Artykuł był wyświetlony: 2222 raz(y) |